5 to 7 June 2023, Waterfront Hotel, London

DIGITAL THINKERS MEET UP

    Register Now

    How you transform your business as tech consumer, habits industry

    Why you should Join Event

    We are rethoric question ran over her cheek When she reached the first hills of the Italic Mountains, she 

    Throw myself down teems with vapour around me, and the meridian sun strikes the upper surface of the 

    Few stray gleams steal into the inner sanctuary grow familiar with the countless indescribable forms,

    Pokreni video
    +
    Our Visionary Speakers
    International Sponsors
    +
    Workshops We offer
    +
    Event Participants

    LISTEN TO THE Event Speakers

    1

    1

    1

    Henri Robert

    Founder, Cards

    GET EXPERIENCE

    Shift your perspective on digital business

    How you transform your business as technology, consumer, habits industry dynamic s change? Find out from those leading the charge.

    SCHEDULE DETAILS Information of Event Schedules

    World is committed to making participation in the event a harassment free experience for everyone, regardless of level of experience, gender, gender identity and expression

    8:00 - 10:00

    Registracija sudionika

    10:00 - 10:30

    Otvaranje konferencije

    10:30 - 11:00
    Generacija Z

    Ana Majić

    Generacija Z

    Evaluacija

    11:00 - 11:30
    4K - vještine 21. stoljeća

    Ivana Katavić

    4K - vještine 21. stoljeća

    Evaluacija

    11:30 - 12:00
    Do gifted children need gifted teachers?

    Menachem Nadler

    Do gifted children need gifted teachers?

    Evaluacija

    12:00 - 12:30

    Warm up

    KUD Jedinstvo/OŠ Vrlika

    12:30 - 13:15
    Okrugli stol: "Iskustva s druge strane - što visokomotivirani učenici i njihovi roditelji kažu o redovitom obrazovanju "

    Ilija Krišto

    Okrugli stol: "Iskustva s druge strane - što visokomotivirani učenici i njihovi roditelji kažu o redovitom obrazovanju "

    13:15 - 14:30

    Pauza za ručak

    Pub kviz

    14:30 - 15:00

    Working with the gifted and outstanding in the heterogeneous class

    Evaluacija

    15:00 - 15:30
    Od polaznika CI SDŽ do start-upa

    Antonio Nikolić

    Od polaznika CI SDŽ do start-upa

    Evaluacija

    15:30 - 16:00
    Razvijaju li se lideri u školi?

    Jasminka Samardžija

    Razvijaju li se lideri u školi?

    Evaluacija

    16:00 - 16:10

    Warm up

    GŠ Josip Hatze

    16:10 - 16:40
    Američki san u Hrvatskoj

    John Rogošić

    Američki san u Hrvatskoj

    Evaluacija

    16:40 - 17:10
    Obrazovanje kakvo trebamo i kakvo zaslužujemo

    Mislav Balković

    Obrazovanje kakvo trebamo i kakvo zaslužujemo

    Evaluacija

    17:10 - 17:20

    Warm up

    GŠ Josip Hatze

    17:20 - 18:00
    Okrugli stol: "Odgoj i obrazovanje za gospodarstvo 5.0"

    Ilija Krišto

    Okrugli stol: "Odgoj i obrazovanje za gospodarstvo 5.0"

    18:00 - 21:00

    Umrežavanje, razmjena iskustava, fokus grupe

    18:00 - 21:00

    Zabavni program - Božićni grad

    GŠ Josip Hatze

    9:00 - 10:00

    Registracija sudionika

    10:00 - 10:30

    NPOO i VFO - mogućnosti za obrazovanje

    Evaluacija

    10:30 - 11:00
     Erasmus+ u novom formatu

    Katarina Bilonić

    Erasmus+ u novom formatu

    Evaluacija

    11:00 - 11:30
     WorldSkills Croatia

    Nino Buić

    WorldSkills Croatia

    Evaluacija

    11:30 - 12:00

    SDŽ - županija mogućnosti (ICT županija, CI SDŽ, Pomorsko je dobro, Dalmatia storytelling)

    Evaluacija

    12:00 - 12:15

    Warm up

    GŠ Josip Hatze

    12:15 - 13:00
     Okrugli stol: Doprinos izdavača razvoju obrazovanja

    Ilija Krišto

    Okrugli stol: Doprinos izdavača razvoju obrazovanja

    13:00 - 14:00

    Pauza za ručak

    Pub kviz

    14:00 - 14:30
     Video igre: bauk ili pomoć u razvoju vještina za budućnost?

    Nina Pavlin-Bernardić

    Video igre: bauk ili pomoć u razvoju vještina za budućnost?

    Evaluacija

    14:30 - 15:00
     Primjena virtualne stvarnosti u obrazovanju

    Mario Mikić-Vučak

    Primjena virtualne stvarnosti u obrazovanju

    Evaluacija

    15:00 - 15:30
     Misli globalno - djeluj lokalno

    Mario Čelan

    Misli globalno - djeluj lokalno

    Evaluacija

    15:30 - 16:00
     Educators 101

    Lianne Hoogeveen

    Educators 101

    Evaluacija

    16:00 - 16:30
     Tko je najbolji u procjeni darovitosti: učitelji, roditelji ili vršnjaci?

    Natalija Ćurković

    Tko je najbolji u procjeni darovitosti: učitelji, roditelji ili vršnjaci?

    Evaluacija

    16:30 - 17:00
      Pogled s druge strane: mentalno zdravlje darovitih učenika

    Vesna Ivasović

    Pogled s druge strane: mentalno zdravlje darovitih učenika

    Evaluacija

    17:00 - 17:45
     Okrugli stol: Vještine budućnosti potrebe sadašnjosti

    Ilija Krišto

    Okrugli stol: Vještine budućnosti potrebe sadašnjosti

    17:45 - 18:15
     Izvrsna.hr

    Tomislav Đonlić

    Izvrsna.hr

    Evaluacija

    18:15 - 19:00
     Zaključci i zatvaranje konferencije

    Ivica Zelić

    Zaključci i zatvaranje konferencije

    19:00 - 21:00

    Zabavni program- Božićni grad

    GŠ Josip Hatze

    8:00 - 10:00

    Registracija sudionika

    10:30 - 11:00
     Obnovljivi izvori energije - fotonaponski sustavi

    Josip Zdenković

    Obnovljivi izvori energije - fotonaponski sustavi

    Evaluacija

    11:00 - 11:30
     Učenje putem rješavanja problema i istraživačko učenje

    Perislava Bešić Smlatić

    Učenje putem rješavanja problema i istraživačko učenje

    Evaluacija

    11:30 - 12:00
     Strategije rješavanja problema

    Marijana Petrić Maršić i Tanja Laušić

    Strategije rješavanja problema

    Evaluacija

    12:00 - 12:30
     Inovativne tehnologije u obrazovanju

    Zvonimir Stanić

    Inovativne tehnologije u obrazovanju

    Evaluacija

    12:30 - 13:00
     Umjetna inteligencija AI- Škola budućnosti

    Marin Trošelj

    Umjetna inteligencija AI- Škola budućnosti

    Evaluacija

    13:00 - 13:30
     Umjetna inteligencija za održivi razvoj

    Nada Ratković

    Umjetna inteligencija za održivi razvoj

    Evaluacija

    13:30 - 14:30

    Pauza za ručak

    Pub kviz

    14:30 - 15:00
     Nastava- jučer, danas, sutra

    Slaven Škrabić

    Nastava- jučer, danas, sutra

    Evaluacija

    15:00 - 15:30
     Novo ruho poučavanja

    Marija Jurišić Šarlija i Manuela Brnčić Dadić

    Novo ruho poučavanja

    Evaluacija

    15:30 - 16:00
     Kako uključiti emocionalnu inteligenciju u vaše poučavanje?

    Tina Madunić

    Kako uključiti emocionalnu inteligenciju u vaše poučavanje?

    Evaluacija

    16:00 - 16:30
     Kreativnost u nastavi

    Marija Istenić i Magda Barišić

    Kreativnost u nastavi

    Evaluacija

    16:30 - 17:00
     Superjunaci u našoj učionici

    Ivana Bokavšek

    Superjunaci u našoj učionici

    Evaluacija

    17:00 - 17:30
     Učenici za budućnost ili 4C u učionici

    Darija – Marija Jelić

    Učenici za budućnost ili 4C u učionici

    Evaluacija

    17:30 - 18:00
     Konceptualne mape

    Ivana Marić Zerdun i Marijana Gudić

    Konceptualne mape

    Evaluacija

    18:00 - 21:00

    Umrežavanje, razmjena iskustava, fokus grupe

    PRICING PLANS Get your Ticket

    EARLY BIRD

    EARLY BIRD 219

    How you transform your business as technology, consumer, habits industrys dynamic

    Buy Ticket

    REGULAR

    REGULAR 399

    How you transform your business as technology, consumer, habits industrys dynamic

    Buy Ticket

    PLATINUM

    PLATINUM 699

    How you transform your business as technology, consumer, habits industrys dynamic

    Buy Ticket

    INFO UPDATE Latest News

    REACH US Get Direction to the Event Hall

    HURRY UP! Book your Seat

    SUBSCRIBE TO NEWSLETTER

    Want Something Extra?