The Leading Startup Event

World’s Largest Developer Expo Series

  • 19-21 August
  •   Newyork  2023
  • Edition
00
Days
:
00
Hours
:
00
Minutes
:
00
Seconds

WHY JOIN EXHIBIT About Event Conferece

World’s Largest Developer Expo Series

This year’s sessions will feature leaders from across bring, evening Abundantly saw. They’re Herb of said of waters second second so morning fruitful own stars green beast. Second brought whales shall lights spirit fruitful every creepeth likeness have divided gathering. Have female living fill fish, 

+
Our Visionary Speakers
International Sponsors
+
Workshops We offer
+
Event Participants

LISTEN TO THE Event Speakers

1

1

1

Henri Robert

Founder, Cards

GET EXPERIENCE

Shift your perspective on digital business

How you transform your business as technology, consumer, habits industry dynamic s change? Find out from those leading the charge.

SCHEDULE DETAILS Information of Event Schedules

World is committed to making participation in the event a harassment free experience for everyone, regardless of level of experience, gender, gender identity and expression

8:00 - 10:00

Registracija sudionika

10:00 - 10:30

Otvaranje konferencije

10:30 - 11:00
Generacija Z

Ana Majić

Generacija Z

Evaluacija

11:00 - 11:30
4K - vještine 21. stoljeća

Ivana Katavić

4K - vještine 21. stoljeća

Evaluacija

11:30 - 12:00
Do gifted children need gifted teachers?

Menachem Nadler

Do gifted children need gifted teachers?

Evaluacija

12:00 - 12:30

Warm up

KUD Jedinstvo/OŠ Vrlika

12:30 - 13:15
Okrugli stol: "Iskustva s druge strane - što visokomotivirani učenici i njihovi roditelji kažu o redovitom obrazovanju "

Ilija Krišto

Okrugli stol: "Iskustva s druge strane - što visokomotivirani učenici i njihovi roditelji kažu o redovitom obrazovanju "

13:15 - 14:30

Pauza za ručak

Pub kviz

14:30 - 15:00

Working with the gifted and outstanding in the heterogeneous class

Evaluacija

15:00 - 15:30
Od polaznika CI SDŽ do start-upa

Antonio Nikolić

Od polaznika CI SDŽ do start-upa

Evaluacija

15:30 - 16:00
Razvijaju li se lideri u školi?

Jasminka Samardžija

Razvijaju li se lideri u školi?

Evaluacija

16:00 - 16:10

Warm up

GŠ Josip Hatze

16:10 - 16:40
Američki san u Hrvatskoj

John Rogošić

Američki san u Hrvatskoj

Evaluacija

16:40 - 17:10
Obrazovanje kakvo trebamo i kakvo zaslužujemo

Mislav Balković

Obrazovanje kakvo trebamo i kakvo zaslužujemo

Evaluacija

17:10 - 17:20

Warm up

GŠ Josip Hatze

17:20 - 18:00
Okrugli stol: "Odgoj i obrazovanje za gospodarstvo 5.0"

Ilija Krišto

Okrugli stol: "Odgoj i obrazovanje za gospodarstvo 5.0"

18:00 - 21:00

Umrežavanje, razmjena iskustava, fokus grupe

18:00 - 21:00

Zabavni program - Božićni grad

GŠ Josip Hatze

9:00 - 10:00

Registracija sudionika

10:00 - 10:30

NPOO i VFO - mogućnosti za obrazovanje

Evaluacija

10:30 - 11:00
 Erasmus+ u novom formatu

Katarina Bilonić

Erasmus+ u novom formatu

Evaluacija

11:00 - 11:30
 WorldSkills Croatia

Nino Buić

WorldSkills Croatia

Evaluacija

11:30 - 12:00

SDŽ - županija mogućnosti (ICT županija, CI SDŽ, Pomorsko je dobro, Dalmatia storytelling)

Evaluacija

12:00 - 12:15

Warm up

GŠ Josip Hatze

12:15 - 13:00
 Okrugli stol: Doprinos izdavača razvoju obrazovanja

Ilija Krišto

Okrugli stol: Doprinos izdavača razvoju obrazovanja

13:00 - 14:00

Pauza za ručak

Pub kviz

14:00 - 14:30
 Video igre: bauk ili pomoć u razvoju vještina za budućnost?

Nina Pavlin-Bernardić

Video igre: bauk ili pomoć u razvoju vještina za budućnost?

Evaluacija

14:30 - 15:00
 Primjena virtualne stvarnosti u obrazovanju

Mario Mikić-Vučak

Primjena virtualne stvarnosti u obrazovanju

Evaluacija

15:00 - 15:30
 Misli globalno - djeluj lokalno

Mario Čelan

Misli globalno - djeluj lokalno

Evaluacija

15:30 - 16:00
 Educators 101

Lianne Hoogeveen

Educators 101

Evaluacija

16:00 - 16:30
 Tko je najbolji u procjeni darovitosti: učitelji, roditelji ili vršnjaci?

Natalija Ćurković

Tko je najbolji u procjeni darovitosti: učitelji, roditelji ili vršnjaci?

Evaluacija

16:30 - 17:00
  Pogled s druge strane: mentalno zdravlje darovitih učenika

Vesna Ivasović

Pogled s druge strane: mentalno zdravlje darovitih učenika

Evaluacija

17:00 - 17:45
 Okrugli stol: Vještine budućnosti potrebe sadašnjosti

Ilija Krišto

Okrugli stol: Vještine budućnosti potrebe sadašnjosti

17:45 - 18:15
 Izvrsna.hr

Tomislav Đonlić

Izvrsna.hr

Evaluacija

18:15 - 19:00
 Zaključci i zatvaranje konferencije

Ivica Zelić

Zaključci i zatvaranje konferencije

19:00 - 21:00

Zabavni program- Božićni grad

GŠ Josip Hatze

8:00 - 10:00

Registracija sudionika

10:30 - 11:00
 Obnovljivi izvori energije - fotonaponski sustavi

Josip Zdenković

Obnovljivi izvori energije - fotonaponski sustavi

Evaluacija

11:00 - 11:30
 Učenje putem rješavanja problema i istraživačko učenje

Perislava Bešić Smlatić

Učenje putem rješavanja problema i istraživačko učenje

Evaluacija

11:30 - 12:00
 Strategije rješavanja problema

Marijana Petrić Maršić i Tanja Laušić

Strategije rješavanja problema

Evaluacija

12:00 - 12:30
 Inovativne tehnologije u obrazovanju

Zvonimir Stanić

Inovativne tehnologije u obrazovanju

Evaluacija

12:30 - 13:00
 Umjetna inteligencija AI- Škola budućnosti

Marin Trošelj

Umjetna inteligencija AI- Škola budućnosti

Evaluacija

13:00 - 13:30
 Umjetna inteligencija za održivi razvoj

Nada Ratković

Umjetna inteligencija za održivi razvoj

Evaluacija

13:30 - 14:30

Pauza za ručak

Pub kviz

14:30 - 15:00
 Nastava- jučer, danas, sutra

Slaven Škrabić

Nastava- jučer, danas, sutra

Evaluacija

15:00 - 15:30
 Novo ruho poučavanja

Marija Jurišić Šarlija i Manuela Brnčić Dadić

Novo ruho poučavanja

Evaluacija

15:30 - 16:00
 Kako uključiti emocionalnu inteligenciju u vaše poučavanje?

Tina Madunić

Kako uključiti emocionalnu inteligenciju u vaše poučavanje?

Evaluacija

16:00 - 16:30
 Kreativnost u nastavi

Marija Istenić i Magda Barišić

Kreativnost u nastavi

Evaluacija

16:30 - 17:00
 Superjunaci u našoj učionici

Ivana Bokavšek

Superjunaci u našoj učionici

Evaluacija

17:00 - 17:30
 Učenici za budućnost ili 4C u učionici

Darija – Marija Jelić

Učenici za budućnost ili 4C u učionici

Evaluacija

17:30 - 18:00
 Konceptualne mape

Ivana Marić Zerdun i Marijana Gudić

Konceptualne mape

Evaluacija

18:00 - 21:00

Umrežavanje, razmjena iskustava, fokus grupe

8:00 - 10:00

Registracija sudionika

10:30 - 11:00
 Od ideje do provedbe projekta

Marin Urlić

Od ideje do provedbe projekta

Evaluacija

11:00 - 11:30
 Erasmus+ partnerstva i suradnja s europskim strukovnim školama

Sanja Novak

Erasmus+ partnerstva i suradnja s europskim strukovnim školama

Evaluacija

11:30 - 12:00
 Projekti u digitalnom okruženju

Sanja Matić i Anita Čupić

Projekti u digitalnom okruženju

Evaluacija

12:00 - 12:30
 Dalmatia Story telling

Renata Tešija

Dalmatia Story telling

Evaluacija

12:30 - 13:00
 Pomorsko je dobro

Matea Dorčić

Pomorsko je dobro

Evaluacija

13:00 - 13:30
 Interaktivna nastava povijesti- učenik istraživač

Valentina Lasić i Irena Ćapeta

Interaktivna nastava povijesti- učenik istraživač

Evaluacija

13:30 - 15:00

Pauza za ručak

Pub kviz

15:00 - 15:30
 Poticanje darovitosti "Lovre Montija"

Marijana Zaninović

Poticanje darovitosti "Lovre Montija"

Evaluacija

15:30 - 16:00
 Centar izvrsnosti SDŽ

Ivica Zelić

Centar izvrsnosti SDŽ

Evaluacija

16:00 - 16:30
 Pogled na budućnost

Milivoj Kalebić

Pogled na budućnost

Evaluacija

16:30 - 17:00
 Škola i razvoj ljudskih potencijala

Ivo Bilić

Škola i razvoj ljudskih potencijala

Evaluacija

17:00 - 17:30
 Školski projekti u turizmu i za turizam

Sanda Stančić i Vesna Barbarić

Školski projekti u turizmu i za turizam

Evaluacija

18:00 - 21:00

Umrežavanje, razmjena iskustava, fokus grupe

8:00 - 10:00

Registracija sudionika

10:30 - 11:00
 Programi koji nude više

Dragan Šupe

Programi koji nude više

Evaluacija

11:00 - 11:30
 Skrivena blaga Marjana našega

Mirjana Gaćina Bilin i Mirjana Kamber

Skrivena blaga Marjana našega

Evaluacija

11:30 - 12:00
 U potrazi za izgubljenim vrijednostima

Lidija Miočić

U potrazi za izgubljenim vrijednostima

Evaluacija

12:00 - 12:30
 I to san ja!

Ana Zelalija i suradnice

I to san ja!

Evaluacija

12:30 - 13:00
 Bus znanja

Mia Milun

Bus znanja

Evaluacija

13:00 - 14:00

Pauza za ručak

Pub kviz

14:00 - 14:30
 Klub istraživača- projekti u radu s darovitom djecom

Anita Čota i suradnice

Klub istraživača- projekti u radu s darovitom djecom

Evaluacija

14:30 - 15:00
 Automat podrške ili moć pozitivne riječi

Zrinka Maras i Maja Kralj

Automat podrške ili moć pozitivne riječi

Evaluacija

15:00 - 15:30
 Projekt naše poduzeće- Sunčana Strana

Branka Perić

Projekt naše poduzeće- Sunčana Strana

Evaluacija

15:30 - 16:00
 Projektima učimo o korijenima i sladimo se plodovima

Ana Ćaleta i Antonija Marasović

Projektima učimo o korijenima i sladimo se plodovima

Evaluacija

16:00 - 16:30
 Istraživački eko-projekti

Tamara Banović

Istraživački eko-projekti

Evaluacija

16:30 - 17:00
 Financijska pismenost

Zdravko Bosančić

Financijska pismenost

Evaluacija

17:00 - 17:30
 Gradimo pomoću matematike

Sanda Grubišić

Gradimo pomoću matematike

Evaluacija

17:30 - 18:00

Umrežavanje, razmjena iskustava, fokus grupe

PRICING PLANS Get your Ticket

EARLY BIRD

EARLY BIRD

$219

500/500

Enter Promotional Code

Buy Ticket

All prices exclude 25% VAT

EARLY BIRD
REGULAR

REGULAR

$399

350/500

Enter Promotional Code

Buy Ticket

All prices exclude 25% VAT

REGULAR
PLATINUM

PLATINUM

$699

250/500

Enter Promotional Code

Buy Ticket

All prices exclude 25% VAT

PLATINUM

INFO UPDATE Latest News

REACH US Get Direction to the Event Hall

HURRY UP! Book your Seat

SUBSCRIBE TO NEWSLETTER

Want Something Extra?