PREDSTAVLJAMO VAM ENTER predavače

MODERATOR: Ružica Đonlić

Moderator

->Vještine budućnosti, izazovi sadašnjosti!

Ružica Đonlić

Moderatorica

Ivana Katavić

Centar izvrsnosti SDŽ

Ivica Zelić

Centar izvrsnosti SDŽ

Hrvoje Bakić

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Antonija Gladović

Agencija za mobilnost i programe EU

Jasmina Hamer

Hrvatska zajednica osnovnih škola/HZOŠ

Damir Jugo

Edward Bernays

Ranko Milić

CEDRA Split

Tomislav Jakopec

Filozofski fakultet Osijek

Emil Zelić

EUPOLIS GRUPA D.O.O.

Mislav Balković

Visoko učilište Algebra

János Hódsági

Milestone Institute

PROVJERITE SVE PREDAVAČE Predavači na ostalim pozornicama

Klikom na linkove ispod možete pronaći predavače u odabranoj kategoriji.

Moderator

->Educational experience across EU

-> Izazovi online nastave

-> Ekologija, prehrana i održivi razvoj

-> Tehnologija u obrazovanju

Natalija Palčić

IV. gimnazija "Marko Marulić" Split

Moderator

-> Inovativne metode u nastavi jezika​

->Inovativne metode u STEM području

-> Inovativne metode u radu s darovitim učenicima​

-> Učenici s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama

Pozornice
+
Predavači
+
Sudionici

PREDSTAVLJAMO VAM Inovativne metode u nastavi jezika

Upoznajte SVE predavače klikom na POVEZNICU.

MODERATOR: Mirjana Gaćina Bilin

Zdenka Jerković i Edita Rizvan

Osnovna škola kraljice Jelene, Solin

Iva Erak i Ivana Bandić Štrbac

Oš kralja Tomislava

Perisava Bešić-Smlatić

Srednja škola Ivana Lucića-Trogir

PREDSTAVLJAMO VAM Izazovi online nastave

Upoznajte SVE predavače klikom na POVEZNICU.

MODERATOR: Natalija Palčić

Darija-Marija Jelić i Ivana Piplović

Elektrotehnička škola Split

Alma Šuto i Ivana Rako Vuksan

Osnovna škola Zmijavci

Tamara Banović i Ivana Zemunik

OŠ Josip Pupačić Omiš

Vesna Šumanac

Osnovna škola Neorić-Sutina

PREDSTAVLJAMO VAM Inovativne metode u STEM području

Upoznajte SVE predavače klikom na POVEZNICU.

MODERATOR: Mirjana Gaćina Bilin

 

Suzana Antunović i Kristina Marušić

Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije

Lidija Rudić i Marina Marić

OŠ Jurja Barakovića, Ražanac

Ksenija Perišić i Marica Brzica

Osnovna škola Visoka, Split

PREDSTAVLJAMO VAM Educational experience across EU

Upoznajte SVE predavače klikom na POVEZNICU.

MODERATOR: Natalija Palčić

 

Baiba Visocka i Alona Lukasenoka

Ogre Tehnical school

Carla Machado i Elisa Costa

Camilo Castelo Branco School Group

Stojanche Kosovski

SCIENTIA NOVA Association

Josip Sobin

Učilište Jantar

PREDSTAVLJAMO VAM Tehnologija u obrazovanju

Upoznajte SVE predavače klikom na POVEZNICU.

MODERATOR: Natalija Palčić

Ivica Štrbac i Tomislav Sorić

OŠ Josip Pupačić Omiš

Nada Ratković

Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića Sinj

Stevče Arsoski i Denis Posilović

Tehnička škola Sisak

Mario Mikić-Vučak

Culex d.o.o. direktor/vlasnik

PREDSTAVLJAMO VAM Inovativne metode u radu s darovitim učenicima

Upoznajte SVE predavače klikom na POVEZNICU.

MODERATOR: Mirjana Gaćina Bilin

Antonija Capan i Tea Borković

Osnovna škola Grabrik

Ivana Zemunik i Tamara Banović

OŠ Josip Pupačić Omiš

Mirna Stojanović i Danijel Markić

Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci

PREDSTAVLJAMO VAM Ekologija, prehrana i održivi razvoj

Upoznajte SVE predavače klikom na POVEZNICU.

MODERATOR: Natalija Palčić

Natalija Palčić

IV. gimnazija "Marko Marulić" Split

Tamara Banović

Osnovna škola Josip Pupačić, Omiš

Zdravko Bosančić

Turističko-ugostiteljska škola Split

Marina Fistanić i suradnice

OŠ Josip Pupačić, Omiš

PREDSTAVLJAMO VAM Učenici s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama

Upoznajte SVE predavače klikom na POVEZNICU.

MODERATOR: Mirjana Gaćina Bilin

Jelena Birsa i Vedrana Vučković

DV Cvit Mediterana, Split

Ivana Lovrić Marić

Regionalni znanstveni centar Panonske Hrvatske

Marija Gaurina i Ivana Ljevnaić

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića