On First Day

8:00 - 10:00

Registracija sudionika

10:00 - 10:30

Otvaranje konferencije

10:30 - 11:00
Generacija Z

Ana Majić

Generacija Z

Evaluacija

11:00 - 11:30
4K - vještine 21. stoljeća

Ivana Katavić

4K - vještine 21. stoljeća

Evaluacija

11:30 - 12:00
Do gifted children need gifted teachers?

Menachem Nadler

Do gifted children need gifted teachers?

Evaluacija

12:00 - 12:30

Warm up

KUD Jedinstvo/OŠ Vrlika

12:30 - 13:15
Okrugli stol: "Iskustva s druge strane - što visokomotivirani učenici i njihovi roditelji kažu o redovitom obrazovanju "

Ilija Krišto

Okrugli stol: "Iskustva s druge strane - što visokomotivirani učenici i njihovi roditelji kažu o redovitom obrazovanju "

13:15 - 14:30

Pauza za ručak

Pub kviz

14:30 - 15:00

Working with the gifted and outstanding in the heterogeneous class

Evaluacija

15:00 - 15:30
Od polaznika CI SDŽ do start-upa

Antonio Nikolić

Od polaznika CI SDŽ do start-upa

Evaluacija

15:30 - 16:00
Razvijaju li se lideri u školi?

Jasminka Samardžija

Razvijaju li se lideri u školi?

Evaluacija

16:00 - 16:10

Warm up

GŠ Josip Hatze

16:10 - 16:40
Američki san u Hrvatskoj

John Rogošić

Američki san u Hrvatskoj

Evaluacija

16:40 - 17:10
Obrazovanje kakvo trebamo i kakvo zaslužujemo

Mislav Balković

Obrazovanje kakvo trebamo i kakvo zaslužujemo

Evaluacija

17:10 - 17:20

Warm up

GŠ Josip Hatze

17:20 - 18:00
Okrugli stol: "Odgoj i obrazovanje za gospodarstvo 5.0"

Ilija Krišto

Okrugli stol: "Odgoj i obrazovanje za gospodarstvo 5.0"

18:00 - 21:00

Umrežavanje, razmjena iskustava, fokus grupe

18:00 - 21:00

Zabavni program - Božićni grad

GŠ Josip Hatze

On Second Day

9:00 - 10:00

Registracija sudionika

10:00 - 10:30

NPOO i VFO - mogućnosti za obrazovanje

Evaluacija

10:30 - 11:00
Erasmus+ u novom formatu

Katarina Bilonić

Erasmus+ u novom formatu

Evaluacija

11:00 - 11:30
WorldSkills Croatia

Nino Buić

WorldSkills Croatia

Evaluacija

11:30 - 12:00

SDŽ - županija mogućnosti (ICT županija, CI SDŽ, Pomorsko je dobro, Dalmatia storytelling)

Evaluacija

12:00 - 12:15

Warm up

GŠ Josip Hatze

12:15 - 13:00
Okrugli stol: Doprinos izdavača razvoju obrazovanja

Ilija Krišto

Okrugli stol: Doprinos izdavača razvoju obrazovanja

13:00 - 14:00

Pauza za ručak

Pub kviz

14:00 - 14:30
Video igre: bauk ili pomoć u razvoju vještina za budućnost?

Nina Pavlin-Bernardić

Video igre: bauk ili pomoć u razvoju vještina za budućnost?

Evaluacija

14:30 - 15:00
Primjena virtualne stvarnosti u obrazovanju

Mario Mikić-Vučak

Primjena virtualne stvarnosti u obrazovanju

Evaluacija

15:00 - 15:30
Misli globalno - djeluj lokalno

Mario Čelan

Misli globalno - djeluj lokalno

Evaluacija

15:30 - 16:00
Educators 101

Lianne Hoogeveen

Educators 101

Evaluacija

16:00 - 16:30
Tko je najbolji u procjeni darovitosti: učitelji, roditelji ili vršnjaci?

Natalija Ćurković

Tko je najbolji u procjeni darovitosti: učitelji, roditelji ili vršnjaci?

Evaluacija

16:30 - 17:00
 Pogled s druge strane: mentalno zdravlje darovitih učenika

Vesna Ivasović

Pogled s druge strane: mentalno zdravlje darovitih učenika

Evaluacija

17:00 - 17:45
Okrugli stol: Vještine budućnosti potrebe sadašnjosti

Ilija Krišto

Okrugli stol: Vještine budućnosti potrebe sadašnjosti

17:45 - 18:15
Izvrsna.hr

Tomislav Đonlić

Izvrsna.hr

Evaluacija

18:15 - 19:00
Zaključci i zatvaranje konferencije

Ivica Zelić

Zaključci i zatvaranje konferencije

19:00 - 21:00

Zabavni program- Božićni grad

GŠ Josip Hatze

On Third Day

HURRY UP! Book your Seat

SUBSCRIBE TO NEWSLETTER

Want Something Extra?